O mně

Jitka Vachtová

Historie

Podnikám od roku 1998. Již v počátcích internetu jsem se zabývala komerční tvorbou www stránek a programováním pro web v HTML a v jazyce PHP s databází MySQL. Za zmínku stojí 5-leté programování CD-R serveru v PHP a MySQL na „full time“ jako hlavní vývojář. Dnes již ale stránky běží na jiném kódu. Dále jsem více než deset let doučovala studenty účetnictví. Dnes se ve svých projektech vracím postupně k programování a k tvorbě grafiky za využítí opensource programů.

Současnost

V současné době se zaměřuji převážně na matematiku a výuku matematiky online. Nabízím doučování matematiky po Skype za použití webové tabule, tabletu a stylusu (speciálního pera). Pokud to aktuální koronavirová situace dovoluje, tak vedu soukromé tréninky plavání.

Mé vzdělání

  • 2014–2017 jsem absolventka VOŠ PB – Vyšší odborná škola a Střední škola managementu Praha 8 oboru informační technologie vzdělávacího programu aplikace výpočetní techniky, absolutorium i celé studium s vyznamenáním s průměrem 1,0.
  • 2010–2013 jsem absolventka VOŠ PB – Vyšší odborná škola a Střední škola managementu Praha 8 oboru finančnictví a bankovnictví vzdělávacího programu finanční poradenství, absolutorium i celé studium s vyznamenáním s průměrem 1,0.
  • 1988–1993 jsem absolventka Střední ekonomické školy v Jindřichově Hradci oboru všeobecná ekonomika, maturita s vyznamenáním.

Má živnostenská oprávnění

1. Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona (živnost volná)

Obory této živnosti (uvádím pouze některé):

  • Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály,
  • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti,
  • Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti.

2. Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v oblasti plavání (živnost vázaná)


Autor a webmaster: Jitka Vachtová

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.