O mně

Jitka Vachtová

Historie

Podnikám od roku 1998. Již v počátcích internetu jsem se zabývala komerční tvorbou www stránek a programováním pro web v HTML a v jazyce PHP s databází MySQL. Za zmínku stojí 5-leté programování CD-R serveru v PHP a MySQL na „full time“ jako hlavní vývojář. Dnes již ale stránky běží na jiném kódu. Dále jsem doučovala studenty prezenčně účetnictví a matematiku. Dnes se ve svých projektech vracím postupně k programování a k tvorbě grafiky za využítí opensource programů.

Současnost

V současné době stále doučuji studenty matematiku čistě online po Skype za použití webové tabule, tabletu a stylusu (speciálního pera). Vedu též soukromé tréninky plavání pro dospělé.

Mé vzdělání

Dokončená studia

  • 2014–2017 jsem absolventka VOŠ PB – Vyšší odborná škola a Střední škola managementu Praha 8 oboru informační technologie vzdělávacího programu aplikace výpočetní techniky, absolutorium i celé studium VOŠ s vyznamenáním s průměrem 1,0.
  • 2010–2013 jsem absolventka VOŠ PB – Vyšší odborná škola a Střední škola managementu Praha 8 oboru finančnictví a bankovnictví vzdělávacího programu finanční poradenství, absolutorium i celé studium VOŠ s vyznamenáním s průměrem 1,0.
  • 1988–1993 jsem absolventka Střední ekonomické školy v Jindřichově Hradci oboru všeobecná ekonomika, maturita s vyznamenáním.

Nedokončené studium

Má živnostenská oprávnění

1. Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona (živnost volná)

Obory této živnosti (uvádím pouze některé):

  • Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály,
  • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti,
  • Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti.

2. Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v oblasti plavání (živnost vázaná)


Autor a webmaster: Jitka Vachtová

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.